Kurs euro – czy rynek odbije się od tego poziomu?

0
393

W ostatnich godzinach byliśmy świadkami wyraźnych wzrostów na wykresie EURPLN. Przełożyło się to na wypełnienie strefy podażowej 4,3470. Poziom oporu bazuje na ZZB oraz lokalnym mierzeniu wewnętrznym 38,2% fibo.

Kurs euro   czy rynek odbije się od tego poziomu?

EURPLN H4

źródło: xStation

Decyzja o ewentualnym rozegraniu krótkiej pozycji, powinna być oparta na dodatkowych potwierdzeniach. Warto sprawdzić zamknięcia formacji świecowych na interwale godzinowym lub też poczekać na uformowanie H4 o godzinie 16:00.

Kurs euro – czy rynek odbije się od tego poziomu?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKiedy wykorzystywać Analizę Techniczną na wykresach?
Następny artykułMarkowanie ceny, sztuczny popyt, najczęstsze pułapki w tradingu
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.