Kurs euro i dolara – jak wykorzystać słabość PLN?

0
441

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Dołek na rynku EURPLN został ukształtowany nieco powyżej strefy wsparcia 4,2490. Poziom ten jest potwierdzony przez zewnętrzne mierzenie 127,2% i pozostaje aktualny. Obecna korekta wzrostowa posiada target na górnej podstawie overbalance. Znajduje się ona w strefie ZZB po kursie 4,2740.

Kurs euro i dolara   jak wykorzystać słabość PLN?

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Początek tygodnia przynosi słabość polskiej waluty na rynku forex. Seria białych świec 4-godzinowych, wypełniła 50% zakładanego zasięgu dla korekty wzrostowej. Techniczny poziom oporu znajduje się w strefie ZZB po kursie 3,7940.

Kurs euro i dolara   jak wykorzystać słabość PLN?

USDPLN H4

źródło: xStation

Kurs euro i dolara – jak wykorzystać słabość PLN?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCzy na Ethereum jest harmonia?
Następny artykułCzy otworzyłeś dziś pozycje na Bitcoinie ?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.