Kurs euro mocno dziś zniżkuje – kiedy pojawi się szansa na zmianę tendencji?

0
539

Ciekawy moment na rynku EURJPY, gdzie notowania testują dolne ograniczenie konsolidacji po kursie 120,50. Jest to pułap potwierdzony mierzeniem FE100, który był jednak kilkukrotnie naruszany przez rynek.

Kurs euro mocno dziś zniżkuje   kiedy pojawi się szansa na zmianę tendencji?

EURJPY H1

źródło: xStation

Ostatnie trzy godziny były wyjątkowe negatywne dla wyceny europejskiej waluty. Kurs JPY silnie zyskuje na wartości, a wycena Ejka spada dziś o 100 pipsów. Elementem decyzyjnym powinny być popytowe formacje świecowe, które mogłyby zanegować silne spadki do godziny 13.

Kurs euro mocno dziś zniżkuje – kiedy pojawi się szansa na zmianę tendencji?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułLitecoin (LTC)-klaster mierzeń+ZZB.Czego możemy się spodziewać?
Następny artykułNAGA ACADEMY – Czy stop loss na zniesieniu Fibonacciego ma sens?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.