Kurs euro – oczekiwane wybicie notowań

0
546

Kilkudniowa konsolidacja w strefie wsparcia 4,3300 dobiegła dziś końca. Po godzinie 12 widzimy wyraźne wybicie notowań na południe. Może to otworzy nowy sentyment w kolejnym tygodniu handlowy, choć piątkowe popołudnie daje często mniej wiarygodne sygnały.

Kurs euro   oczekiwane wybicie notowań

GBPPLN H4

źródło: xStation

Targetem dla sprzedających jest strefa współczynnika 61,8% po kursie 4,3000. Mamy tam poziom wyraźnej biegunowości, który był wcześniej broniony przez popyt. Schemat powinien być już rozgrywany na poniedziałkowym otwarciu rynków.

Kurs euro – oczekiwane wybicie notowań
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy to już?
Następny artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy to może się stać?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.