Kurs euro – silna presja kupujących

0
362

Od dwóch tygodni notowania EURPLN-a pozostają poniżej poziomu podażowego 4,3470. Jest to pułap współczynnika wewnętrznego 38,2% oraz wyraźnej biegunowości notowań. Obecnie zapowiada nam się popytowa formacja świecowa na interwale 4-godzinowym, co może doprowadzić do kolejnego ataku na wspomniany opór.

Kurs euro   silna presja kupujących

EURPLN H4

źródło: xStation

Warto wziąć pod uwagę, iż z każdym kolejnym testem, prawdopodobieństwo wybicia górą rośnie. Aby rozważyć kolejne rozegranie shorta na euro, potrzebujemy silnego potwierdzenia w postaci dynamicznej podaży w okolicy 4,3470.

Kurs euro – silna presja kupujących
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy to koniec?
Następny artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy już kupować?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.