Kurs euro – szansa na wzrosty w kolejnych dniach?

0
513

Od połowy ubiegłego tygodnia, rynek testuje strefę wsparcia ZZB po kursie 4,3330. Poziom potwierdza mierzenie Fibonacciego 38,2% oraz wspomniana biegunowość obszaru.

Kurs euro   szansa na wzrosty w kolejnych dniach?

EURPLN H4

źródło: xStation

Dzisiejsze zamkniecie świecy 4-godzinowej, stanowi optymistyczny sygnał na kolejne sesje. Pozwala to powoli rozważać długie pozycje z automatycznym zabezpieczeniem obronnym pod wyznaczonym dołkiem. Do prowadzenia ewentualnego longa, optymalne będzie obserwowanie wykresu z perspektywy interwału H1 – H4.

Kurs euro – szansa na wzrosty w kolejnych dniach?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułPrzygotowanie do tradingu z Fibonacci Team
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy to już koniec spadków?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.