Kurs franka – czy warto teraz kupować?

0
414

Od początku dzisiejszej sesji europejskiej, kurs CHFPLN kieruje się na północ. Potwierdziło to obronę lokalnego wsparcia po okrągłym kursie 3,9500. O godzinie 20:00 powinniśmy otrzymać kolejne potwierdzenie siły kupujących w postaci zamknięcia białej świecy 4-godzinowej.

Kurs franka   czy warto teraz kupować?

EURPLN D1

źródło: xStation

Od obecnej wyceny CHFPLN, mamy około 450 pipsów przestrzeni do wzrostów. Najbliższym oporem godnym uwagi jest poziom cenowy (4,0150), który zyskuje potwierdzenie mierzeniem FE100.

Kurs franka – czy warto teraz kupować?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy to możliwe?
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy to się stanie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.