Kurs franka – który poziom osiągnie rynek?

0
323

Po wyznaczeniu piątkowego minimum, notowania rozpoczynają nowy tydzień od korekty wzrostowej. Jesteśmy świadkami kilku białych świec popytowych o pełnym korpusie lub z wyraźnym dolnym cieniem.

Kurs franka   który poziom osiągnie rynek?

CHFPLN H4

źródło: xStation

Oczekiwania w stosunku do ruchu na północ, opierają się na dwóch mierzenia OneToOne. Z lokalnego układu uzyskujemy strefę podażową (3,9810), natomiast kolejnym targetem jest poziom cenowy (4,0040), który potwierdza wyraźna biegunowość. Elementem sygnałowym będą tu formacje świecowe na interwałach H1 lub H4.

Kurs franka – który poziom osiągnie rynek?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułJak poprawnie podejść do analizy technicznej?
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum-co dalej?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.