Kurs funta – przed nami ważny poziom

0
419

Z uwagi na kolejne wybicia nowych szczytów, przeglądamy wykres GBPPLN-a z perspektywy interwału dziennego. Odnosimy się tutaj przede wszystkim do strefy podażowej 4,9000 – 4,9100. Poziom oparty jest na wyraźnej biegunowości oraz silnym mierzeniu wewnętrznym 61,8% fibo.

Kurs funta   przed nami ważny poziom

GBPPLN H4

źródło: xStation

Podczas dzisiejszej sesji zabrakło na ten moment kilkudziesięciu pipsów do przetestowania oporu. W kolejnych godzinach może pojawić się okazja na pozycjonowanie krótkich transakcji na tym rynku. Najbardziej optymalna do zagrania, powinna być perspektywa z interwału 4-godzinowego.

Kurs funta – przed nami ważny poziom
5 (100%) 2
Poprzedni artykułMarkowanie ceny, sztuczny popyt, najczęstsze pułapki w tradingu
Następny artykułDlaczego i w jakich momentach Teoria Fal Elliott’a nie działa?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.