Kurs indywidualny online – część zaawansowana

0
1894

Kurs indywidualny online  część zaawansowana

CHARAKTER KURSU

Podobnie jak część podstawowa, ten kurs podzielony został na cztery główne panele tematyczne. Ich zakres merytoryczny uzupełnia się wzajemnie pozwalając na stworzenie kompleksowej metodologii handlu z asortymentem wyselekcjonowanych narzędzi oraz sprecyzowaną techniką ich wykorzystania.

Poszczególne panele odbywają się w kilkudniowych odstępach, co pozwala przyswoić poszczególne partie wiedzy we własnym tempie, wykonać odpowiednią ilość praktycznych ćwiczeń (w tym zadania domowe), rozwiać wątpliwości oraz wyeliminować błędy. Trader prowadzący dostępny jest online dla Uczestnika, w trakcie trwania całego kursu. Umożliwia to bieżące konsultacje pomiędzy poszczególnymi panelami. Kolejne spotkania ustalane są elastycznie, w terminie dogodnym dla obu stron, gdy materiał omówiony na spotkaniu poprzednim zostanie przyswojony i zweryfikowany przez prowadzącego.

ZAKRES SZKOLENIA

 Kurs indywidualny online  część zaawansowana

CEL KURSU

Celem warsztatów jest poznanie praktycznej metodologii handlu. W szczególności omówione zostaną:

 • Praktyczne zastosowanie w realnym tradingu prezentowanych technik (prowadzący wykorzystuje tego rodzaju styl inwestycyjny od przeszło 6 lat),
 • Prawidłowe spojrzenie na rynek,
 • Sposoby filtrowania układów z wykorzystaniem zaawansowanych technik analizy rynku,
 • Potwierdzenia wejścia w pozycję (budowanie dodatkowej przewagi nad innymi uczestnikami rynku),
 • Precyzja wejścia,
 • Wyznaczanie miejsca docelowego dla danego układu,
 • Węzły popytowo–podażowe,
 • Identyfikacja stałych układów rynkowych, które z powodzeniem można zastosować w daytradingu,
 • Techniki prowadzenia pozycji,
 • Unikalne sposoby łączenia prezentowanych narzędzi,
 • Nowe układy rynkowe o wysokiej częstotliwości występowania.

FORMA ZAJĘĆ

Zajęcia odbywają się w formie webinarium internetowego. Taka formuła umożliwia swobodną komunikację i sprzyja lepszemu przyswajaniu materiału. Główne hasła przedstawiane są w prezentacji, kurs koncentruje się jednak na praktycznej pracy z  wykresem, na platformie do analizy technicznej. Szkolenie opiera się na analizie „step by step”, która pozwala unaocznić kursantom wszystkie kluczowe momenty: od wyznaczenia układu, poprzez zajęcie pozycji i jej prowadzenie, aż do zamknięcia transakcji. W trakcie spotkania możliwa jest stała, swobodna komunikacja głosowa z trenerem. To ważne, ponieważ prowadzącemu zależy na tym, aby na bieżąco rozwiązywać pojawiające się trudności. Oprogramowanie do przeprowadzenia kursu zapewnia organizator.

UWAGA

Kurs indywidualny online  część zaawansowana

Sukces zarówno tego, jak i każdego innego kursu dostępnego na stronach Fibonacci Team uzależniony jest przede wszystkim od osobistego zaangażowania Uczestnika! Należy mieć świadomość, że (niezależnie od jakichkolwiek reklam, informacji podawanych ze strony niektórych instytucji, czy firm) rynek walutowy jest jednym z najtrudniejszych rynków inwestycyjnych. Sukces Tradera warunkuje przede wszystkim jego silna motywacja, wytrwałość w dążeniu do sukcesu oraz… praktyka, praktyka, praktyka, która przekłada się na budowanie własnego doświadczenia i obycia z rynkiem. Jako Fibonacci Team pragniemy współtworzyć społeczność świadomych i skutecznych Traderów rynku Forex, dlatego nasze szkolenia to mentoring zdecydowanie skracający czas nauki, ale również silny nacisk na pracę własną, której przewodzimy, zadania domowe oraz czas Kursanta spędzony przed wykresami. W naszej ocenie jest to jedyna droga do prawdziwego, trwałego sukcesu. Jeżeli więc oczekujesz, że zakończenie ostatniego panelu kursu uczyni z Ciebie milionera bez jakiegokolwiek wysiłku z Twojej strony uprzejmie prosimy o opuszczenie naszego serwisu, proponując jednocześnie zmianę kierunku zainteresowań:)

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń do nas +48 604 075 958
lub napisz na fiboteam@gmail.com