W poniższej analizie zaprezentowane zostało mierzenie RX, który służy nam najczęściej do prawidłowego wyznaczenia końca korekty nieregularnej.
Projekcja punktu „D” wyznaczona zostaje na podstawie odłożonego prostokąta „BC” (jego zasięgu) od wierzchołka z punktu „A”. Dolna podstawa tego boxa wypada w rejonie 3,77.
USDPLN interwał D1
Bardzo interesującym potwierdzeniem jest Cluster Fibonacciego, który dodatkowo wzmacnia całą strukturę, przez co położenie punktu „D” staje się jeszcze bardziej techniczne. W tym miejscu grupują się ze sobą dwa mierzenia Fibonacciego:
- Wewnętrznego 78,6% (fali X-C) oraz
- Zewnętrzne 127,2% (fali B-C).
USDPLN interwał D1
Ważnym momentem będzie atak ceny bezpośrednio na punkt „D” korekty nieregularnej.
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.