Najlepsza i najgorsza transakcja – dzisiaj na webinarze!

0
511

Najlepsza i najgorsza transakcja   dzisiaj na webinarze!

Jaki zrobiliśmy błąd na EURUSD? Pozycja zawarta 2 października nie potoczyła się po naszej myśli. O wiele lepszy efekt dało wejście na USDCAD wykonane w tym samym dniu. W tym wypadku mieliśmy jedno z lepszych potwierdzeń, jakie dostarcza nam stosowana metodologia handlu – tutaj podsumowanie.

Najlepsza i najgorsza transakcja   dzisiaj na webinarze!

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą i najgorszą transakcją ostatniego tygodnia. Pozycje zostaną szczegółowo omówione dzisiaj podczas wieczornego spotkania FTOK Basic o godzinie 19:00.FTOK Basic

 


UWAGA: Przypominamy, że od października webinary FTOK Basic odbywać się będą co drugi tydzień, natomiast w trakcie spotkań omawiać będziemy  wybrany przez uczestników walor pod kątem bieżącej sytuacji technicznej!  Dzięki pracy z platformą, krok po kroku przedstawimy jak dokonać mierzeń i wykonać analizę od zera. Ponadto każdy Trader otrzyma szablon TPL z wykonaną analizą, który będzie mógł wgrać po webinarze na swoją platformę MT4.

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy również pierwsze spotkanie październikowe grupy zaawansowanej FTOK Advanced! Ten miesiąc poświęcimy na omówienie jednej z najskuteczniejszych technik inwestycyjnych – tradingu reakcji. Podczas tych webinarów omówimy zasady handlu w oparciu o szybkie i pewne zagrania, zaprezentujemy najlepsze układy pod tą technikę, powiemy o zarządzaniu pozycją oraz kwestiach psychologicznych. Przedstawimy również elementy, które stanowią klucz do sukcesu w tym podejściu. Jeżeli chcecie jeszcze dołączyć, to jest to ostatni moment – dzisiaj o 20:00 pierwsze spotkanie! Więcej informacji po kliknięciu w poniższy obrazek.

Najlepsza i najgorsza transakcja   dzisiaj na webinarze!

Do usłyszenia wieczorem!