Najlepsza i najgorsza transakcja minionego tygodnia…

0
456

Jak wyglądał nasz handel w minionym tygodniu? Czy zdarzyła się jakaś „wpadka” w ostatnim tygodniu marca? Sprawdźcie nasz najnowszy wpis na portalu partnerskim Comparic.pl, gdzie prezentujemy najlepszą i najgorszą transakcję w ostatnich dniach. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.

Najlepsza i najgorsza transakcja minionego tygodnia...Jaki układ harmoniczny wykorzystaliśmy w tych zagraniach? Do czego służą żółte kwadraty zaprezentowane na screenach i jak wyglądał proces decyzyjnych w pokazanych w artykule transakcjach? O tym wszystkim powiemy dzisiaj podczas pierwszych kwietniowych konsultacji FTOK Basic o godzinie 19:00. Zapisu na nasze cotygodniowe webinary dokonać można poprzez formularz:

Najlepsza i najgorsza transakcja minionego tygodnia...

               Imię:
Adres email:

           .

 

Dzisiaj o 20:00 rozpoczynamy również nowy miesiąc zaawansowanych spotkań Fibonacci Team od Kuchni Advanced. To ostatnia okazja by dołączyć do kwietniowej grupy Traderów i wspólnie z nami analizować wykresy, transakcje i bieżącą sytuacje na rynku. Szczegółowe informacje znaleźć można klikając w poniższy banner. Zapraszamy!

Najlepsza i najgorsza transakcja minionego tygodnia...

Do usłyszenia wieczorem!