Najlepsza i najgorsza transakcja w drugim tygodniu maja

0
495

Najlepsza i najgorsza transakcja w drugim tygodniu majaJak co tydzień, przedstawiamy najlepszą i najgorszą transakcję z ostatnich dni handlu. Zapraszamy na stronę Comparic.pl, gdzie prezentujemy układ harmoniczny Leonarda na CADJPY oraz omawiamy sposób prowadzenia pozycji. Czy ta pozycja miała szansę wypalić? Prezentujemy również wejście na USDCHF. Z tą pozycją mieliśmy trochę problemów… sprawdźcie z czego one wynikały.

Podczas dzisiejszego spotkania FTOK Basic przyjrzymy się dokładnie tym układom i omówimy je krok po kroku. Poruszymy również następujące zagadnienia:

Jak maksymalizować swój trading w silnych trendach?

W którym momencie zabezpieczać pozycję tak, aby chronić swój portfel? – odniesiemy się do konkretnych zagrań podczas których pokażemy nasze zarządzanie pozycją.

Zachęcamy Was również do wysyłania screenów Waszych transakcji! Jeśli chcecie wspólnie z nami omówić swoje konkretne wejścia oraz wyjaśnić zyskowne/stratne pozycje, czekamy na Wasze maile pod adresem kontakt@fiboteamschool.pl. Korzystajcie z tej możliwości – jest to cenna forma nauki i niepowtarzalna okazja, która u wielu innych kosztuje! U nas zawsze możecie uzyskać to za darmo! Doskonalmy się razem!

Najlepsza i najgorsza transakcja w drugim tygodniu maja

Wszyscy, którzy nie uczestniczyli do tej pory w naszych spotkaniach FTOK BASIC, mogą dokonać zapisu na webinary na TEJ STRONIE (formularz zapisu znajduje się na dole).