Najlepsza i najgorsza transakcja w minionym tygodniu

0
457

Czy luki cenowe na rynku Forex są przypadkowe?

Co się dzieje, gdy nie trzymamy się swoich godzin handlu (warto sprawdzić na naszym przykładzie…)

GBPJPY – był czas na short?

Najlepsza i najgorsza transakcja w minionym tygodniu            Najlepsza i najgorsza transakcja w minionym tygodniu

Najlepsza i najgorsza transakcja w minionym tygodniu

Jak co tydzień, zapraszamy do lektury krótkiego artykułu opisującego naszą najlepszą i najgorszą transakcję. Wpis gościnnie publikuje portal partnerski Comparic.pl.

Najlepsza i najgorsza transakcja w minionym tygodniu

Odpowiedzi na postawione pytania przedstawimy już dzisiaj o 19:00, w trakcie kolejnego webinara FTOK Basic. Pokażemy również inne transakcje, jakie zawarliśmy w mijających dniach. Mamy również dla wszystkich Traderów specjalne zaproszenie na organizowane przez nas bezpłatne wydarzenie, które odbędzie się za niecały miesiąc! Warto wziąć w nim udział, ponieważ po raz kolejny, inwestując TYLKO swój czas, będzie to okazja do zdobycia bardzo wartościowej wiedzy i wielu wskazówek od praktyków rynku. Gdzie i kiedy? Tego dowiecie się już dzisiaj po 19:00.

Kto jeszcze nie dołączył do cotygodniowych webinarów FTOK Basic, może to zrobić dokonując zapisu w poniższym formularzu. Linki do logowania przesyłamy zawsze około godziny 18:00 (proszę sprawdzać zakładki „spam” lub „oferty”, jeżeli linki nie pojawią się na skrzynce głównej).

              Imię:
Adres email:

Bezpośrednio po spotkaniu FTOK Basic, o godzinie 20:00, zapraszamy Traderów uczęszczających na zaawansowane konsultacje FTOK Advanced. Przypominamy wszystkim o podesłaniu zadania domowego. Ponieważ jest to nasz ostatni webinar w tym miesiącu, zgodnie z ustaleniem, przeprowadzimy krótki test powtórkowy, który następnie wspólnie omówimy. Odpowiemy również na wszystkie pytania. Jeżeli macie z czymś trudności, te spotkania są miejscem na to, aby rozwiązywać problemy tradingowe!