Nonfarm Payrolls – publikacja

0
600

Nonfarm Payrolls   publikacjaPrzed momentem poznaliśmy odczyty comiesięcznych publikacji związanych z rynkiem pracy w Stanach Zjednoczonych – zmianę zatrudnienia w sektorze pozarolniczym. Dane te, publikowane w pierwszy piątek miesiąca należą do jednych z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych wiadomości napływających na rynek w ciągu miesiąca.

Odczyt w tym miesiącu okazał się lepsze od oczekiwań. Wartość publikowana wyniosła 295 tysięcy, natomiast ekonomiści szacowali odczyt na poziomie 240 tysięcy. W związku z publikacją na rynku widzimy duży wzrost zmienności, przede wszystkim na parach powiązanych z dolarem amerykańskim.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.