NOWA ODSŁONA FIBONACCI TEAM SCHOOL – OTWARCIE!

0
591

Ponad rok po utworzeniu bloga www.fibonacciteam.blogspot.com mamy przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego serwisu – Fibonacci Team School!

NOWA ODSŁONA FIBONACCI TEAM SCHOOL   OTWARCIE!

Po długich pracach oddajemy w Wasze ręce zupełnie nową stronę, której celem jest dostarczać fachowej wiedzy z zakresu inwestycji na rynku walutowym. Znajdziecie tutaj wiele propozycji współpracy z nami oraz wciąż poszerzaną bazę darmowych materiałów, zarówno w wersji video jak i prezentacji oraz materiałów tekstowych.

Prezentujemy Wam również zupełnie nową odsłonę naszego Bloga (zakładka „Blog”)! W ostatnim czasie, z powodu prac nad nowym serwisem, ograniczyliśmy liczbę postów i aktualności – teraz to się zmieni. Ruszamy z nowymi materiałami, analizami, artykułami oraz relacjami z naszego własnego codziennego tradingu!
W ramach działalności blogowej przygotowujemy dla Was również niespodziankę! Już wkrótce uzupełnimy nasze treści o zupełnie nową formę przekazu! Zaglądajcie, czytajcie i pobierajcie – czekamy na Was oraz na zgłoszenia czego jeszcze potrzebujecie. Z naszej strony obiecujemy wciąż rozwijać serwis i poszerzać bibliotekę wartościowych treści!
Dziękujemy wszystkim, którzy zapisali się na naszą listę – zgodnie z obietnicą przesyłamy Wam specjalnie przygotowaną „Strategię FTS”. Jest to jeden z modeli jaki stosujemy w codziennym tradingu. Przebadajcie sami jak PHI sprawdza się w inwestycjach! 🙂
 Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy TUTAJ.