Nowe funkcje Watch My Chart

0
2175

Nowe funkcje Watch My ChartKorzystacie już z Watch My Chart? Jak wiecie, cały czas pracujemy nad ulepszaniem aplikacji, która dostarcza obraz naszych wykresów z pełnymi analizami w czasie rzeczywistym. Systematycznie pojawiają się nowe funkcje oraz usprawnienia, które podnoszą efektywność korzystania z narzędzia, wspomagają Traderów w codziennym handlu oraz niosą ze sobą ogromną dawkę wiedzy i praktyki w tradingu na rynku walutowym. Od kilku dni działa już nowa forma powiadomień dla wszystkich korzystających z naszych wykresów. To jedna z wielu aktualizacji. Kolejne przed nami!

Nowe funkcje Watch My ChartPanel Tradera Watch My Chart

Korzystając z WMCh z całą pewnością zauważyliście (i usłyszeliście) nową, pomocną funkcjonalność. Teraz już nie musicie się martwić, że przeglądając inne strony w sieci przegapicie ważny komentarz na czacie. Jeśli tylko macie kartę/zakładkę z narzędziem, otrzymacie powiadomienie dźwiękowe (bardzo subtelny, przyjemny dźwięk) oraz tekstowe (w postaci cyfry/liczby w kwadratowym nawiasie, która pojawi się na karcie z otwartym narzędziem WMCh).

Nowe funkcje Watch My Chart

Powiadomienia o nowych wiadomościach na czacie

Jeżeli jeszcze nie korzystacie z narzędzia, zapraszamy do wypróbowania go! Więcej informacji na temat Watch My Chart znaleźć można TUTAJ.