Pamiętajcie o dzisiejszym spotkaniu z nami

0
491

Pamiętajcie o dzisiejszym spotkaniu z namiJak zwykle we wtorki słyszymy się o 19:00 na webinarze FTOK Basic i o 20:00 na FTOK Advanced. Za nami natomiast poranny przegląd rynkowy o 7:30 (dzięki wszystkim, którzy wstają rano by wspólnie z nami przygotować się do sesji!).
 

Co się dzisiaj działo?

Dzisiejszy dzień na rynku jest niesamowicie ciekawy. Na kilku parach dotarliśmy do strategicznych (i silnych!) poziomów, skąd można było zawierać stosunkowo bezpieczne pozycje. Jak zapewne zauważyli użytkownicy Watch My Chart, naszą uwagę najmocniej przyciągnął dzisiaj EURUSD oraz USDJPY. To właśnie na temat tych dwóch walorów pisaliśmy najwięcej na czacie. A zgodnie z tym co pisaliśmy zawieraliśmy transakcje (tak drodzy Traderzy, my handlujemy właśnie pod te analizy – oglądacie nasz warsztat pracy na żywo codziennie na Watch My Chart). Świetnie wypaliło zarówno wejście na EU jak i UJ. Bardzo fajną lekcję również dał dzisiaj rynek w kontekście targetowania, szczególnie Traderom, którzy bardzo dużą uwagę przykładają do wysokiej skuteczności wejść oraz bezpieczeństwa kapitału i maksymalizowania zysków – no właśnie, czy można BEZPIECZNIE maksymalizować zyski? Można! I to właśnie dzisiaj robiliśmy na wspomnianych dwóch walorach. Część pozycji księgujemy na małych „reakcyjnych” ruchach, część zabezpieczamy i… podążamy za rynkiem. Możemy dzielić pozycję w zależności od dobranego wolumenu transakcji na kilka „paczek”.

Dzisiejsze transakcje pokażemy podczas naszego spotkania webinarowego o godzinie 19:00. Dołączcie do nas! Poza transakcjami z ostatniego tygodnia omówimy również kolejne ważne tematy techniczne, m.in.

  • Zastanowimy się czy łapanie ekstremum impulsu i korekty jest tak samo niebezpieczne,
  • odpowiemy na pytanie na jakich poziomach Fibonacciego układy korekcyjne zatrzymują się najczęściej,
  • Wyjaśnimy jak prawidłowo interpretować „breakout” i jakie zachowanie ceny mu towarzyszy.

Pamiętajcie o dzisiejszym spotkaniu z nami

W ramach przygotowania do dzisiejszego spotkania zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem ostatniego tygodnia handlu, które publikujemy na portalu partnerskim Investio.pl – najlepsza i najgorsza transakcja. Zapraszamy TUTAJ.

Traderom z grupy Advanced (godzina 20:00) przypominamy o zadaniu domowym! Do usłyszenia na webinarach!