Przestrzeń wahań na USDJPY

0
586

Wydaje się, że z godziny na godzinę, zmienność na USDJPY staje się coraz mniejsza. Z optymizmem patrzymy jednak na popołudniową (naszego czasu) sesję amerykańską, dlatego przygotowane mamy dwa techniczne poziomy w zależności od kierunku zmienności.

Przestrzeń wahań na USDJPY

USDJPY M15

źródło: xStation

Otwarcie obecnego tygodnia, nastąpiło właśnie w pobliżu strefy oporu z szerokim mierzeniem 38,2% (108,70). Dołek z drugiego stycznia potwierdza biegunowość tej strefy. W przypadku kierunku południowego, target wyznacza mierzenie FE100 ze wsparciem po kursie 107,50. Poziom ten był wcześniej wyraźnie broniony przez kupujących.


Przestrzeń wahań na USDJPY
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułJak wyznaczyć powtarzające się schematy na rynku FOREX&KRYPTO?
Następny artykułDane makro 08.01.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.