Short na dziennych maksach AUDUSD

0
440

Dzisiejszy szczyt na parze walutowej AUDUSD został wykreowany na wysokości okrągłego poziomu 0,7100. Dostaliśmy tam kilka sygnałów o dominacji sprzedających, o czym informowaliśmy w naszych serwisach analitycznych.

Short na dziennych maksach AUDUSD

AUDUSD H1

Nasza krótka pozycja zyskuje aktualnie około 25 pipsów i zmierzamy do zamknięcia transakcji z uwagi na oznaki odwrotu. Sesja amerykańska w związku ze zmianą czasu przebiega w obecnym tygodniu o godzinę wcześniej co należy wziąć pod uwagę przy prowadzeniu pozycji intraday.

Short na dziennych maksach AUDUSD

AUDUSD H1


Short na dziennych maksach AUDUSD
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułWebinar “GRUPA HEDGINGOWA – zaczynamy! Wtorek 30.10.2018 – godzina 18:30”
Następny artykułDane makro 31.10.2018
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.