Silny opór średnioterminowy na Litecoinie

0
516

W ostatnich dniach to na Litecoina warto zwrócić największą uwagę spośród pozostałych, głównych rynków walut cyfrowych. Poziom dynamiki skłania nas do przedstawienia scenariuszy średnioterminowych ze strefą oporu ZZB na świecach D1. Wierzchołek z początku tygodnia został ukształtowany nieco poniżej wspomnianej strefy co potwierdza duże zaangażowanie sprzedających w tym obszarze.

Litecoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Silny opór średnioterminowy na Litecoinie


Silny opór średnioterminowy na Litecoinie
5 (100%) 1
Poprzedni artykułUSDJPY coraz bliżej strefy podażowej
Następny artykułNauka na żywym rynku FOREX&KRYPTO. Każdy wtorek z Fibonacci Team o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.