Sukcesy i niepowodzenia ostatniego tygodnia

0
453

Sukcesy i niepowodzenia ostatniego tygodniaOstatni tydzień charakteryzował się handlem na mnie typowych walorach. Jedną z takich transakcji był long na parze AUDCHF. Kurs tej dwójki zachował się bardzo klasycznie. Sprawdźcie w jaki sposób wystraszył uczestników rynku, którzy już wcześniej zawarli pozycje długie – TUTAJ. Targetem dla tej transakcji był obszar ZZB.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wykorzystać układ ZZB nie tylko do WYJŚCIA ale przed wszystkim do WEJŚCIA w pozycję dołącz do grupy Traderów Fibonacci Team!

Pozycja na Złocie okazała się być zdecydowanie mniej szczęśliwa. Po silnym wybiciu z trójkąta notowania utworzyły formację Double Bottom, niestety po krótkotrwałej rekacji na układ, kurs zdecydowanym ruchem wbił naszego Stop Lossa – TUTAJ.

W jaki sposób tej straty można było uniknąć? Kiedy zabezpieczać pozycję na BE? We wtorek otrzymasz odpowiedź!

Zapraszamy dzisiaj o godzinie 19:00 na spotkania grupy podstawowej FTOK Basic. Omówimy nie tylko powyżej, ale również wiele wiecej naszych realnych transakcji minionego tygodnia! Zapisu na wtorkowe webinary dokonać można w poniższym formularzu.

Sukcesy i niepowodzenia ostatniego tygodnia

              Imię:
Adres email:

W dniu dzisiejszym, o godzinie 20:00, rozpoczynamy również nowy miesiąc wtorkowych spotkań zaawansowanych FTOK Advanced. Traderzy tych spotkań zgłębiają razem z nami techniki Strategii Europejskiej oraz Strategii Amerykańskiej, uczestniczą we wspólnej analizie bieżącej sytuacji na rynku (otrzymują szablony TPL z analizami, które mogą uzupełniać ich analizę i pomóc w podejmowaniu decyzji) oraz doskonalą się w codziennym handlu poprzez uczestnictwo w analizach „Step by Step” realnych transakcji rynkowych. W czerwcu udoskonalamy nasze spotkania, by nauka tradingu była jeszcze bardziej efektywna – zaangażowanie przynosi owoce! Zapraszamy!
Sukcesy i niepowodzenia ostatniego tygodnia

TAK TO WYGLĄDA NA FTOK ADVANCED