Technika na euro i funcie – widoczna słabość polskiej waluty

0
604

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Po wczorajszej sesji pojawiło się wyraźne odreagowanie na rynku EURPLN. Słabość polskiej waluty kieruje wykres coraz bliżej górnej podstawy prostokąta po kursie 4,2700. Jest kluczowy opór dla utrzymania trendu spadkowego.

Technika na euro i funcie   widoczna słabość polskiej waluty

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA GBPPLN

Trwa walka o utrzymanie szerokiej strefy wsparcia 4,7600. Poziom opiera się na wcześniejszych minimach oraz głębokim mierzeniu wewnętrznym 88,6%. Średnioterminowy układ wzrostowy ogranicza mierzenie FE100 na zakres około 1300 pipsów.

Technika na euro i funcie   widoczna słabość polskiej waluty

GBPPLN D1

źródło: xStation

Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoina- zewnętrzne mierzenia Fibonacciego.
Następny artykułProfesjonalny trading na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.