Umysł Tradera

0
2213

Czy wiesz, że psychologia to jeden z trzech głównych elementów składających się na skuteczny tradingu na rynku walutowym? Istnieje przekonanie, że opanowanie emocjonalnych aspektów handlu stanowi aż 70% drogi do sukcesu tradera! Nowy cykl spotkań w formie video-czatu „Umysł Tradera” to ukłon w stronę tej najbardziej nieuchwytnej kwestii w pracy na rynku Forex.

Czym właściwie jest inteligencja emocjonalna i czy znajduje swoje zastosowanie w aktywnej spekulacji? Przestrzeganie zasad, trzymanie się sztywnych reguł Trading Planu oraz odpowiednia kontrola ryzyka, to tylko niektóre elementy, których należy się odpowiednio wyuczyć, by skutecznie realizować swoje cele na rynku walutowym. To nic innego jak wyrobienie w sobie pewnych (półautomatycznych) odruchów i zachowań, które niejednokrotnie uratują nasz rachunek przed stratami.

Spotkania w formie video-chata odbywać się będą raz w miesiącu. Na każdym z nich poruszany będzie inny temat z zakresu szeroko pojętej psychologii inwestycyjnej. Spotkania są otwarte i trwają około 40 minut. Podczas video-webinarów odnosimy się do ciekawej literatury, ale przede wszystkim rozmawiamy o własnych doświadczeniach, problemach i wypracowanych rozwiązaniach.

Umysł Tradera