View on market by Fibonacci Team – przedsmak bieżących analiz już dzisiaj!

0
472

View on market by Fibonacci Team   przedsmak bieżących analiz już dzisiaj!

Już dzisiaj na konsultacjach FTOK Basic zaprezentujemy przedsmak listopadowych zaawansowanych webinarów! Poza transakcjami zawartymi w ciągu ostatniego tygodnia handlu spojrzymy również na AKTUALNY wykres. Jak prezentuje się bieżąca technika? Czy daje konkretne wskazówki, co do kształtowania się ceny w najbliższych dniach? Jak interpretować aktualną sytuację na rynku? Zapraszamy na dzisiejszy webinar FTOK Basic – zapisy dla nowych Uczestników poprzez formularz, po kliknięciu w poniższy link. Zaczynamy o godzinie 19:00!

ZAPISZ SIĘ

 

View on market by Fibonacci Team   przedsmak bieżących analiz już dzisiaj!

Konsultacje FTOK Advanced rozpoczynamy jak zwykle o godzinie 20:00. Również na tym spotkaniu przedstawimy wprowadzenie do bieżących analiz, jakie pojawią się na naszych webinarach zaawansowanych w listopadzie. Ponadto czeka nas sporo pracy z platformą oraz ciekawe sytuacje rynkowe.

Zapisy na listopadowe webinary Fibonacci Team od Kuchni Advanced już ruszyły! Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do zapisów już dzisiaj! Zapraszamy do wspólnego doskonalenia się w tradingu – nasze cotygodniowe spotkania konsultacyjne to już niemal warsztaty online – analizujemy dokonane transakcje i spoglądamy na bieżące wykresy, by uzyskać jak najpełniejszy obraz rynku oraz własnego tradingu. Na tym właśnie polega praca nad własnym warsztatem – dołączcie do nas! Zachęcamy Was również do wysyłania swoich analiz do omówienia w trakcie tych spotkań:)

SZCZEGÓŁY – ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE!