"W realu z FiboTeam" – wrażenia ze spotkania w Katowicach

0
839

"W realu z FiboTeam"   wrażenia ze spotkania w Katowicach

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim Traderom, którzy przyjechali spotkać się z nami podczas wydarzenia „W realu z FiboTeam”, zorganizowanego przez nas w minioną sobotę w Katowicach.

W trakcie spotkania omówiliśmy główne założenia inwestycji metodologią Harmonic Tradingu, wskazaliśmy najważniejsze układy, ukazując schemat postępowania w trakcie dokonywania analizy, podkreśliliśmy główne różnice tradingu harmonicznego oraz opartego na zasadach klasycznej analizy technicznej, odkryliśmy również fundamentalne zasady inwestycji opartych o technikę łapania „spadających noży” oraz wchodzenia w transakcje spóźnione. Wydarzenie podzielone zostało na dwa panele – pierwszy prezentujący zasady, drugi przedstawiający praktyczne podejście oraz pracę z platformą MT4.

"W realu z FiboTeam"   wrażenia ze spotkania w Katowicach

Mamy nadzieję, że te kilka godzin dyskusji i prelekcji przyczyni się do lepszego zrozumienia zasad funkcjonowania rynku oraz technik inwestycyjnych stosowanych na rynku Forex. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Wami i porozmawiać osobiście. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy się na kolejnym wydarzeniu stacjonarnym z cyklu – tym razem w innym mieście:)

Jeżeli macie pytania związane z tematyką prezentowaną na evencie lub chcielibyście podzielić się swoimi przemyśleniami, piszcie do nas na adres kontakt@fiboteamschool.pl.

Do zobaczenia niebawem!