Warsztaty stacjonarne z Łukaszem Fijołkiem

0
1838

Warsztaty stacjonarne z Łukaszem Fijołkiem

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest poznanie kompleksowej metodologii handlu opartej o nowe autorskie struktury harmoniczne z uwzględnieniem fundamentalnych zasad Teorii Fal. Istotą tej metodyki jest prawidłowe rozumienie kontekstu rynkowego oraz umiejętność dostosowania strategii zarządzania kapitałem do charakterystyki unikalnych warunków jakie towarzyszą każdej pojedynczej transakcji. Przyjęta formuła oparta na analizie wykresu „step by step” pozwala krok po kroku śledzić kształtowanie się ceny umożliwiając dokonanie symulacji zachowania rynku i reakcji Tradera zarówno w warunkach standardowej akcji kursów, jak i w przypadkach zanegowania analizowanych układów. Warsztatowa organizacja zajęć koncentruje się na praktycznych ćwiczeniach zorientowanych na kształtowanie umiejętności samodzielnej pracy z wykresem oraz maksymalizowania efektywności decyzyjnej podczas realnego tradingu.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

  • Warsztaty stacjonarne z Łukaszem FijołkiemCharakterystyki autorskich, niepublikowanych wcześniej formacji harmonicznych wysokiej częstotliwości.
  • Filtrowania układów o wysokiej wartości prognostycznej.
  • Precyzji wejścia w transakcję, prowadzenia pozycji oraz dwóch podejść zarządzania ryzykiem.
  • Budowania dodatkowej przewagi na rynku poprzez identyfikację kluczowych potwierdzeń.
  • Metodologii wyznaczania targetów cenowych.
  • BONUS: Agresywny model fałszywego układu – reakcja na strukturę zanegowaną.

FORMA SZKOLENIA

Kurs prowadzony jest w trybie stacjonarnym. Warsztatowa forma zajęć w małej grupie uczestników pozwala na praktyczne zaadoptowanie zaprezentowanych technik bezpośrednio po ich przedstawieniu. Przygotowane ćwiczenia wykonywane pod okiem praktyka z możliwością bieżącej konsultacji dają nam pewność, że wszystkie aspekty zaprezentowanych technik zostały prawidłowo zrozumiane przez uczestników, a indywidualne podejście do każdego Kursanta zapewnia pełnowartościowy mentoring w trakcie oraz po szkoleniu.

Warsztaty stacjonarne z Łukaszem FijołkiemCO JESZCZE OTRZYMUJESZ?

Każdy uczestnik otrzymuje od nas w pakiecie zestaw unikatowych materiałów szkoleniowych w formie papierowej oraz elektronicznej, uczestnictwo w dodatkowych jednorazowych konsultacjach webinarowych zorganizowanych po szkoleniu oraz specjalną zniżkę 15% na kolejny kurs Fibonacci Team School.

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń do nas +48 604 075 958
lub napisz na fiboteam@gmail.com