Wyjątkowa okazja na 15-lecie SII dla czytelników naszego serwisu!

0
456

Dzięki współpracy jaką zespół Fibonacci Team nawiązał ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych z okazji 15 – lecia SII, dla wszystkich naszych Czytelników mamy wyjątkową promocję urodzinową!
Wyjątkowa okazja na 15 lecie SII dla czytelników naszego serwisu!

W związku z obchodzonym jubileuszem pojawia się niepowtarzalna okazja dołączenia do stowarzyszenia za jedyne 59 zł i otrzymania pakietu upominków o wartości aż 358 zł.
Każdy nowy członek SII otrzymuje:
• Zniżki 20% na e-booki o inwestowaniu (o wartości 40 zł każdy),
• prenumeratę Gazety Giełdy Parkiet do 31.01.2014 r. o wartości 120 zł,
• roczny abonament w serwisie atskaner.pl o wartości 99 zł,
• roczny abonament w serwisie inwestomierz.pl o wartości 99 zł,

• 3-m-ce bezpłatnej subskrypcji BIULETYNU EKONOMICZNEGO PAP – Elektroniczny przegląd wydarzeń ekonomicznych publikowany od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i popołudniowych o wartości 40 zł.

Łącznie zestaw wart jest 358 zł!

Ponadto członkowie uzyskują liczne zniżki na produkty i usługi edukacyjne, czy specjalne zniżki na prowizje giełdowe! To tylko niektóre z wielu korzyści jakie wiążą się z członkostwem w stowarzyszeniu. Jeśli jesteś już członkiem to także możesz skorzystać z oferty promocyjnej i możesz przedłużyć swoje członkostwo w tej samej cenie! Aby skorzystać z promocji należy użyć odpowiedniego linka, który znajduje się poniżej.
Przy opłacaniu składki wpisz kod PROMOCJA.

Dowiedz się więcej!

Warto wiedzieć, że działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:
Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym największe w kraju WallStreet i Profesjonalny Inwestor), wydawnictwa (np. kwartalnik Akcjonariusz, Biuletyn NewConnect), analizy giełdowe (m.in. Portfel SII, ATrakcyjne Spółki, Raporty IPO, Indeks Nastrojów Inwestorów).
Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy.
Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).
Zachęcamy Was do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji, ponieważ pozwala ona na osiągnięcie bardzo wymiernych korzyści!