Wykorzystujemy re-test na USDJPY

0
847

Podczas środowej sesji europejskiej, obserwowaliśmy układ na USDJPY, który zaksięgowany został w godzinach nocnych naszego czasu. Re-test poziomu cechowała nieco większa aktywność sprzedających, jednak poziom FE100 (112,98) udało się utrzymać z czego skorzystaliśmy zagrywając długą pozycję.

Wykorzystujemy re test na USDJPY

USDJPY H1

Pierwotny poziom take-profit ustawiony był na najbliższy, istotnym poziomie oporu wynikającym z układu harmonicznego Leonarda. Jednak na dzisiejszej sesji europejskiej w związku z negatywnymi sygnałami świecowi, pozycja została manualnie zamknięta na 61 pipsach zysku co przełożyło się na R:R na poziomie 4,5:1.

Wykorzystujemy re test na USDJPY

USDJPY H1


Poprzedni artykułLIVE TRADING z Fibonacci Team – piątek 9.11.2018 – godzina 9:00
Następny artykułDane makro 09.11.2018
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.