Wypoczęci?

0
1283

Mamy nadzieję, że tak! My zrelaksowani i… nieco grubsi wracamy po przerwie:) Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i życzenia jakie spływały do nas w okresie Świąt! Nadszedł czas, by spokojnie powrócić do tradingu i analiz swoich transakcji. Przy tak pięknej pogodzie, zachęcamy do handlu outdoorowego!

Wypoczęci?

Tradycyjnie, jak co tydzień, na portalu Comparic.pl, znaleźć możecie podsumowanie – najlepszą i najgorszą transakcję zeszłego tygodnia w naszym wykonaniu (wystarczy kliknąć w logo powyżej). We wpisie przedstawiliśmy, którą pozycję (i z jakich powodów) uważamy za największy sukces zeszłotygodniowego tradingu, a która nie do końca potoczyła się po naszej myśli.

Transakcje te omówimy dokładnie również podczas dzisiejszego webinara FTOK Basic. Porozmawiamy również o tradingu nocnym. Jeżeli więc lubicie handlować w późnych godzinach dołączcie do nas. Odpowiemy m.in. na pytania:

Kiedy i w jakich okolicznościach możemy otworzyć pozycję w godzinach nocnych?
Jak wyznaczyć target?
Jakie pary walutowe są najlepsze do tradingu nocnego?

To wszystko dzisiaj o godzinie 19:00, na webinarze FTOK Basic. Jednorazowego zapisu na cotygodniowe spotkania dokonać można w poniższym formularzu. Więcej informacji na temat tych spotkań TUTAJ.

                Imię:
Adres email: