Zapraszamy na dzisiejsze konsultacje!

0
468
     Zapraszamy na dzisiejsze konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. W trakcie spotkań przeprowadzimy wspólną analizę rynku oraz przedstawimy spojrzenie na najciekawsze okazje inwestycyjne mijającego tygodnia!

     O godzinie 19:00 rozpoczynamy konsultacje podstawowe. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Nowych Słuchaczy zapraszamy do zgłoszeń pod adresem: fiboteam.zapisy@gmail.com. W tytule wiadomości wystarczy wpisać „Fibonacci Team od Kuchni”. Podczas spotkania tradycyjnie zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przedstawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.

     Wersja rozszerzona FTOK Advanced rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu części podstawowej – ok godziny 19:45. W trakcie webinara zaprezentujemy zagrywki, które nie zostały zaprezentowane na naszej stronie, omówimy najciekawsze sytuacje wykorzystując symulację live tradingu opartą na stopniowym odsłanianiu wykresu oraz zapowiemy nowe techniki analizy i zawierania transakcji, które omówione zostaną w trakcie zbliżających się konsultacji Advanced w sierpniu!
    Zapraszamy zarówno uczestników naszych lipcowych spotkań jak i zwycięzców konkursu, którzy otrzymali specjalne zaproszenie do uczestnictwa w naszym dzisiejszym spotkaniu!


Już od dzisiaj rozpoczynamy oficjalne zapisy na kolejną – sierpniową – wersję zaawansowanych konsultacji Fibonacci Team od Kuchni Advanced!

     Zapraszamy na cotygodniowe spotkania podczas których ponownie prowadzić będziemy wspólne wielowymiarowe analizy z poziomu platformy MT4, przeprowadzimy symulację Live Tradingu z wykorzystaniem metody stopniowego odsłaniania wykresu, zaprezentujemy powody decyzyjne zawartych transakcji, podzielimy się elementami własnej strategii handlu i przedstawimy zupełnie nowe stosowane przez nas techniki otwierania transakcji!

Zapraszamy na dzisiejsze konsultacje!
PLAN PROJEKTU

Więcej informacji na temat projektu FTOK Advanced przedstawiamy w poniższym Video:


     Każdy nowy Uczestnik naszych konsultacji otrzyma od nas specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny oraz wartościowe opracowanie wykorzystywanej przez nas Strategii Europejskiej wraz z instrukcją VIDEO prezentującą zasady oraz  okoliczności jej stosowania. W trakcie kolejnych spotkań konsultacyjnych na bieżąco będziemy się koncentrować na okazjach płynących z tej metodologii handlu, co pozwoli na gromadzenie wartościowych spostrzeżeń oraz systematyczne utrwalanie techniki. 
      W sierpniu zaprezentujemy również zupełnie nową technikę wejść w pozycję opartą na metodologii Multi Time Frame System oraz Strategii Spóźnionych Wejść.

Zapraszamy na dzisiejsze konsultacje!

     Wszyscy Uczestnicy konsultacji otrzymują nagrania video oraz prezentacje z kolejnych spotkań w miesiącu!

      Spotkania zaawansowanej części FTOK realizowane będą we wtorki po wersji podstawowej (ok.19:45) – podobnie jak miało to miejsce w lipcu. Wszystkich chętnych do wspólnych analiz zapraszamy do zapisów na lipcowe konsultacje. Szczegóły poniżej.

ZAPISY

     Dokonanie zapisu na sierpniowe konsultacje następuje poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@fiboteamschool.pl z załączonym potwierdzeniem przelewu na kwotę 246 PLN brutto (200 PLN + 23% Vat) dokonanego na konto bankowe Fibonacci Team School (działające pod Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości):

              Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
15 1140 1010 0000 5158 5300 1116

TYTUŁEM:
FTOKA, SIERPNIEŃ 2013, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA


Podana cena obejmuje 4 spotkania konsultacyjne zaplanowane na sierpień.


REGULAMIN
  1. Poprzez zgłoszenie rozumie się dokonanie przelewu bankowego na kwotę 246 PLN (brutto) na podane wyżej konto bankowe ORAZ wysłanie drogą mailową potwierdzenia przelewu na adres mailowy zaznaczony w niniejszej ofercie.
  2. Cena obejmuje 4 spotkania webinarowe – po jednym w każdym tygodniu sierpnia, nagrania ze spotkań oraz (dla nowych Uczestników) materiały i video dotyczące Strategii Europejskiej, a także specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny.
  3. W przypadku, w którym uczestnik z przyczyn losowych nie może wziąć udziału w konsultacjach danego dnia, organizator udostępnia nagranie video z opłaconego spotkania.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań na inne w przypadku, gdy ich realizacja w terminie pierwotnym staje się niemożliwa z przyczyn od niego niezależnych.
  5. Każdy Uczestnik, który życzy sobie otrzymać rachunek proszony jest o wysłanie takiej informacji mailowo na adres kontakt@fiboteamschool.pl, wraz z adresem zamieszkania pod który wyślemy paragon. Istnieje także możliwość otrzymania faktury, którą również wystawimy na prośbę Uczestnika.


Zapraszamy serdecznie na lipcowe spotkania!
Fibonacci Team