Zapraszamy na dzisiejsze webinary!

0
401
Dzisiaj kolejne konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. Zapraszamy na wspólną analizę rynku oraz spojrzenie na najciekawsze okazje inwestycyjne ostatniego tygodnia!
Zapraszamy na dzisiejsze webinary!
     Konsultacje podstawowe FTOK Basic rozpoczynamy o godzinie 19:00. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Nowych Słuchaczy zapraszamy do zgłoszeń pod adresem: fiboteam.zapisy@gmail.com. W tytule wiadomości wystarczy wpisać „Fibonacci Team od Kuchni”. Podczas spotkania tradycyjnie zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przedstawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.

     Wersja rozszerzona FTOK Advanced rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu części podstawowej – ok godziny 19:45. W tym miesiącu kontynuujemy cotygodniowe analizy z poziomu platformy MT4, wykorzystując metodę symulacji LiveTradingu opartego na stopniowym odsłanianiu wykresu. Lokalizujemy również okazje inwestycyjne płynące z analizy bazującej na Strategii Europejskiej. Więcej na temat cotygodniowych zaawansowanych konsultacji znaleźć można TUTAJ. Już niebawem więcej informacji na temat spotkań sierpniowych!
Do usłyszenia na konsultacjach!
Fibonacci Team