Zapraszamy na dzisiejsze webinary!

0
416
     Ile okazji inwestycyjnych wykorzystaliście w mijającym tygodniu? Przed nami kolejne konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. Zapraszamy do spotkania z nami podczas kolejnej dawki analiz ostatnich sytuacji rynkowych. 
Zapraszamy na dzisiejsze webinary! Zapraszamy na dzisiejsze webinary!
Zapraszamy na dzisiejsze webinary!
     Tradycyjnie o godzinie 19:00 rozpoczynamy konsultacje FTOK Basic. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Podczas spotkania zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przedstawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.
 
Zapraszamy na dzisiejsze webinary!
ZAPISY
(NOWI UCZESTNICY)
Wystarczy wysłać maila na adres fiboteam.zapisy@gmail.com w tytule wiadomości wpisując „Fibonacci Team od Kuchni”.
Zapraszamy na dzisiejsze webinary!
     Bezpośrednio po zakończeniu konsultacji FTOK Basic zapraszamy wszystkich zapisanych Słuchaczy na  drugie sierpniowe spotkanie FTOK Advanced (ok. 19:45). W trakcie webinara zaprezentujemy zagrywki, które nie zostały zaprezentowane na naszej stronie, omówimy najciekawsze sytuacje wykorzystując symulację live tradingu opartą na stopniowym odsłanianiu wykresu z wykorzystaniem nowych elementów naszego trading planu.
 
Do usłyszenia na webinarach!
Fibonacci Team