Najbliższym oporem na parze walutowej AUDUSD pozostaje psychologiczny poziom 50%, który znajduje się w rejonie 0,7488 (niebieska elipsa).
Dodatkowym potwierdzeniem jest dołek z 7 kwietnia, który zadziałać może na zasadzie biegunowości (wcześniejsze wsparcie staje się oporem dla rynku).
AUDUSD, interwał H4
Patrząc na ten instrument na interwale czasowym H1 warto wyznaczyć możliwą projekcję AB=CD opartą na korekcie pędzącej (dwa zielone prostokąty).
Ważna zapora popytowa znajduje się w rejonie dolnej podstawy, która wypada na poziomie ~0,7365.
AUDUSD, interwał H1
Jak widać dodatkowym potwierdzeniem analizy z interwału D1 jest techniczna sytuacja na dyferencjale czasowym H1. Co się wydarzy w momencie testu różowej strefy? Nie ważne, ważne dla nas jest aby skutecznie zareagować na zachowanie rynku w tamtym rejonie 🙂
Zapamiętaj!
Analiza kilku interwałów czasowych jednocześnie, zwiększa skuteczność Tradera. Wykorzystaj do tego nasz Multi Time Frame System.
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.