USDJPY po odpowiednich pomiarach na szerokim interwale H4 wskazuje wariant korekty płaskiej, potwierdzony dodatkowo wewnętrznym mierzeniem Fibonacciego 61,8% ~124,57.
Korekta płaska:
- często jest rozciągnięta w czasie.
- punkt „D” jest wielokrotnie testowany.
- potrzebuje fundamentalnego katalizatora aby wypełnić całą strukturę.
Wykres 1, USDJPY, interwał h4
Schodząc na niższy interwał czasowy H1 widzimy wewnętrzny układ oparty na zasadzie zmiany biegunów, który wzmocniony jest dodatkowo wewnętrznym mierzeniem fibo 61,8% ostatniej fali wzrostowej (niebieska linia na poniższym wykresie).
Wykres 2, USDJPY, interwał h1
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.