Analiza dolara i funta – przykłady technicznej precyzji na wykresach

0
562

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Wczorajszy scenariusz na parze walutowej USDPLN, realizuje się w książkowy sposób. Po wyznaczeniu lokalnej linii trendu, szukaliśmy motywu do podłączenia się do kupujących. Ostatnie godziny potwierdziły słuszność scenariusza, który doprowadza kurs do strefy oporu 3,8600.

Analiza dolara i funta   przykłady technicznej precyzji na wykresach

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Słabość polskiej waluty, potwierdza również odreagowanie na GBPPLN. Dołek wyznaczony w strefie wsparcia 4,8500 pozostaje wybroniony. Dziś kurs kontynuuje korektę ostatnich spadków średnioterminowych. Maksymalny target wynika z mierzenia FE100 na okrągłym poziomie 5,0000.

Analiza dolara i funta   przykłady technicznej precyzji na wykresach

GBPPLN H4

źródło: xStation

Analiza dolara i funta – przykłady technicznej precyzji na wykresach
5 (100%) 2
Poprzedni artykułFOREX HUSTLING – podsumowanie projektu
Następny artykułDane makro 30.05.2019 – PKB, zapasy WTI
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.