Dane makro 30.05.2019 – PKB, zapasy WTI

0
350

Przedpołudniem interesuje nas jedynie godzina 09:00 i dane inflacyjne z Hiszpanii. Konsensus wartości za maj zakłada spadek wyniku do 1,2%. Jednak należy pamiętać, iż jest to tylko odczyt wstępny i reakcja rynkowa może być ograniczona.

Na starcie sesji amerykańskiej, poznamy finalne dane PKB ze Stanów Zjednoczonych w 1Q. O godzinie 16:00 raport z rynku nieruchomości w ujęciu miesięcznym za kwiecień. Konsensusu zapasów na rynku ropy naftowej zakłada nieznaczny spadek wartości w ostatnim tygodniu.

Dane makro 30.05.2019   PKB, zapasy WTI

Dane makro 30.05.2019 – PKB, zapasy WTI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza dolara i funta – przykłady technicznej precyzji na wykresach
Następny artykułKurs euro i WIG20 -jak wyceniany jest polski rynek?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.