Kurs euro i WIG20 -jak wyceniany jest polski rynek?

0
659

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Ważny moment na wykresie EURPLN, gdzie kurs wyłamuje średnioterminową linię trendu wzrostowego. Trwałe zanegowanie poziomu wsparcia 4,2880 może być impulsem do głębokich spadków i umacniania polskiej waluty.

Kurs euro i WIG20  jak wyceniany jest polski rynek?

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA WIG20

Skuteczna obrona punktu „D” układu harmonicznego ~ 2155, prowadzi do odreagowania polskiego indeksu. Średnioterminowy target wynika z mierzenia FE100 i 38,2% w strefie podażowej 2285 punktów.

Kurs euro i WIG20  jak wyceniany jest polski rynek?

WIG20

źródło: xStation

Poprzedni artykułDane makro 30.05.2019 – PKB, zapasy WTI
Następny artykułDane makro 31.05.2019 – inflacja CPI, PKB, indeks PMI
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.