Analiza euro i dolara – jak wykresy zareagują na NFP?

0
701

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Pogłębianie nowych dołków doprowadza kurs EURPLN-a do głębokiego mierzenia 88,6%. Jest poziom cenowy (4,2690), na którym wyznaczone zostało minimum w połowie kwietnia. Średnioterminowy układ overbalance będzie wykorzystany jako wzrostowy target w przypadku udanej obrony wsparcia.

Analiza euro i dolara   jak wykresy zareagują na NFP?

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

W oczekiwaniu na dzisiejszy raport NFP z amerykańskiego rynku pracy, sprawdzamy technikę na euro i dolarze. Nadal nie udało się wykreować większej korekty i utrzymać kursu ponad poziomem 3,800. Na wykresie USDPLN cena ponownie wywiera dużą presję na strefę ZZB (3,7900), a obecna świeca 4-godzinowa może być decydująca.

Analiza euro i dolara   jak wykresy zareagują na NFP?

USDPLN H4

źródło: xStation

Analiza euro i dolara – jak wykresy zareagują na NFP?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułZakończenie tygodnia na rynku CRYPTO
Następny artykułDane makro 10.06.2019 – bilans handlowy, zatrudnienie w turystyce
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.