Dane makro 10.06.2019 – bilans handlowy, zatrudnienie w turystyce

0
362

Podczas sesji europejskiej, interesuje nas przede wszystkim godzina 10:30. Wtedy to poznamy dane o produkcji i bilans handlowy z Wielkiej Brytanii. Mogą one być impulsem do wypełnienia układów technicznych, na parach walutowych z funtem szterlingiem.

Na początku handlu sesji popołudniowej, warto zwrócić uwagę na dolara kanadyjskiego. Na godzinę 14:15 i 14:30 zaplanowane są odczyty z rynku nieruchomości w Kanadzie. W dalszej części dnia, wartość miejsc pracy w turystyce ze Stanów Zjednoczonych.

Dane makro 10.06.2019   bilans handlowy, zatrudnienie w turystyce

Dane makro 10.06.2019 – bilans handlowy, zatrudnienie w turystyce
5 (100%) 3
Poprzedni artykułAnaliza euro i dolara – jak wykresy zareagują na NFP?
Następny artykułCzy na Ethereum jest harmonia?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.