Analiza euro i dolara – najważniejsze poziomy zwrotne

0
705

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Rozwój wzrostowej korekty na USDPLN szybko wyhamował. Poziom oporu 3,7940 potwierdzony biegunowością pozostaje niezagrożony, ale aktualny do rozegrania w kolejnych dniach. Warunkiem jest utrzymanie kursu ostatniego dołka ~ 3,7530.Analiza euro i dolara   najważniejsze poziomy zwrotne

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Nieco lepiej wygląda wycena wspólnej waluty, gdzie kurs oscyluje w połowie prostokąta overbalance. Górna podstawa wyznacza opór po kursie 4,2740. Techniczne wsparcie znajduje się poniżej ostatniego dołka na USDPLN, a wyznacza je mierzenie zewnętrzne 127,2% po kursie 4,2500.

Analiza euro i dolara   najważniejsze poziomy zwrotne

EURPLN H4

źródło: xStation

Poprzedni artykułDane makro 12.06.2019 – inflacja CPI, ECB, zapasy WTI
Następny artykułBitCoin skąd te spadki?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.