Dane makro 12.06.2019 – inflacja CPI, ECB, zapasy WTI

0
535

Odczyt inflacyjny z Hiszpanii rozpocznie środowe kalendarium. Spodziewana wartość za maj jest tożsama z poprzednim odczytem. Na 10:15 zaplanowane jest wystąpienie prezes ECB, Mario Draghiego.

Sesja amerykańska to przede wszystkim godzina 14:30 i 16:30 kiedy to będziemy szukać technicznych zwrotów na wykresach. Prognozy z rynku ropy naftowej ponownie zakładają niewielki spadek zapasów w ostatnim tygodniu.

Dane makro 12.06.2019   inflacja CPI, ECB, zapasy WTI

Poprzedni artykułIOTA dlaczego tak się zachowała?
Następny artykułAnaliza euro i dolara – najważniejsze poziomy zwrotne
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.