Błyskawiczna reakcja na 161,8% na USDCHF

0
445

Pamiętacie wczorajszą analizę na franku?  Rynek wyraźnie zareagował na zewnętrzne mierzenie 161,8% oparte na ostatniej korekcie spadkowej. Mając na uwadze poprzednie, szerokie mierzenie z interwału D1 (50%) należało pamiętać o biegunowości tego poziomu. Rynek wyraźnie wybił ten poziom górą, po co czym przetestował go ponownie na wyraźnej dynamice – to znak, że poziom 50% został odrzucony przez rynek.

Panel Tradera, USDCHF, m30

Błyskawiczna reakcja na 161,8% na USDCHF

Wejście w pozycję nastąpiło w początkowej fazie sesji europejskiej, gdyż to właśnie w tych godzinach najczęściej pojawia się większa dynamika ruchu, przez co prawdopodobieństwo tego, że rynek wykona jednostajny ruch na 15-20 pipsów staje się większe.

Wykres  USDCHF, m15

Błyskawiczna reakcja na 161,8% na USDCHF

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się czy giełda ma impet? Jak zmierzyć dynamikę i zakres ruchu podczas publikacji danych fundamentalnych oraz jak to wszystko prawidłowo zinterpretować? Mamy gotowe odpowiedzi na te pytania!

Na spotkaniu dowiesz się:

·        Na jaki Take Profit możesz liczyć w pierwszych 5 minutach po odczycie,

·        Dlaczego matematyczne wejścia z RR 3:1 są ciężkie do osiągnięcia w spekulacji jednosesyjnej,

·        Jaką skuteczność można uzyskać kierując się odpowiednimi godzinami handlu.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.