Commodities na FTOK Basic

0
1786

Commodities na FTOK Basic

Czas na Commodities?

Patrząc na ostatnie zachowanie ceny na „Kanadyjczyku” widać wyraźnie, że pary z koszyka surowcowego chodzą swoimi ścieżkami…

Często słyszy się truizmy w stylu „inwestuj z trendem” – jednak jak to się ma do statystyk, które mówią, że większość majorsów pozostaje w trendzie bocznym? Konsolidacja trwa na rynku około 80% czasu, dlatego selekcja tych 20% może okazać się trudna – pytanie czy niemożliwa?

Na dzisiejszym spotkaniu FTOK BASIC zaprezentujemy dlaczego pary surowcowe są łatwiejsze dla traderów średnioterminowych. Pamiętajmy, że wyłapanie silnych, jednostajnych ruchów również jest możliwe. Gdzie zatem występują takie ruchy? Od czego to zależy? A może „Kanadyjczyk”, „Australijczyk” i „Nowozelandczyk” mają ze sobą coś wspólnego? Sprawdź jak wykorzystaliśmy korelację pomiędzy tymi instrumentami i jak równoległy proces monitorowania wielu rynków jednocześnie może znacząco usprawnić Twój handel.

Jeżeli ktoś jeszcze nie dołączył do webinarów FTOK Basic, a chce pracować i doskonalić się razem z nami, zapraszamy do zapisu. Słyszymy się co drugi wtorek o 19:00. Link do logowania wysyłany jest zawsze około godziny przed spotkaniem.