Pozytywny tydzień na kryptowalutach?

0
642

ANALIZA TECHNICZNA BTCUSD

Rynek Bitcoina zalicza bardzo udany tydzień. Cena głównej waluty cyfrowej, wzrasta o około 500 dolarów w przeciągu ostatnich dni. Obecny wierzchołek znajduje się nieznacznie poniżej naszego targetu – 6400 USD (61,8%).

Pozytywny tydzień na kryptowalutach?

BTCUSD D1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA ETHUSD

Przez ostatnie 4-5 tygodni, cena Ethereum porusza się wewnątrz prostokąta overbalance i nie jest w stanie wybić nowego szczytu. Dolna podstawa czeka na wypełnienie po cenie 142 dolary. Z kolei kluczowy poziom oporu wyznacza strefa ZZB ~ 190 USD. Dzisiejszy optymizm na BTC, nie do końca przekłada się na zaangażowanie kupujących ETHUSD.

Pozytywny tydzień na kryptowalutach?

ETHUSD D1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EOSUSD

Dziś pojawił się retest strefy popytowej FE100 po cenie 4,60 USD. Obecnie rynek generuje silną formację popytową młota, która może przełożyć się na odreagowanie kursu EOSUSD. 

Pozytywny tydzień na kryptowalutach?

EOSUSD D1

źródło: xStation

Pozytywny tydzień na kryptowalutach?
5 (100%) 3
Poprzedni artykułProfesjonalna analiza walut i kryptowalut
Następny artykułDane makro 13.05.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.