Czy EURJPY będzie realizował tego oRGR-a?

0
513

Od minimum po crashu 2 stycznia, rynek wzrasta już blisko 600 pipsów. Na tą chwilę jednak mamy wyraźne wyhamowanie na okrągłym poziomie 125,00 który z pewnością nie jest przypadkowy. Rynek po raz kolejny dziś przetestował tą strefę oporu i obecnie jest to atak nieudany. 

Czy EURJPY będzie realizował tego oRGR a?

EURJPY H1

źródło: xStation

Istnieje jednak coraz większe prawdopodobieństwo wybicia górą, choćby ze względu na formację odwróconej głowy z ramionami (oRGR). Dość czytelny układ, który po naruszeniu linii szyi, może skutkować silniejszymi wzrostami. Mamy również scenariusz z kolejnym odwrotem. Jeżeli poziom 125,00 nie zostanie wybity, może czekać nas większa korekta , a techniczne wsparcie większego rzędu to dopiero 122,78 (38,2%).


Czy EURJPY będzie realizował tego oRGR-a?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułLIVE TRADING z Fibonacci Team – piątek 18.01.2019 – godzina 9:00
Następny artykułCzy EURUSD poprawi dzisiejsze maksima?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.