Czy EURUSD poprawi dzisiejsze maksima?

0
487

Sesja europejska przynosi dziś odreagowanie notowań na głównej parze walutowej. Rynek wybijając okrągły poziom 1,1400 napotkał na opór sprzedających. Przestrzeń do wzrostów mamy jeszcze otwartą, a wyznacza ją korekta 1do1 z górną podstawą prostokąta ~ 1,1426.

EURUSD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Czy EURUSD poprawi dzisiejsze maksima?


Czy EURUSD poprawi dzisiejsze maksima?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułCzy EURJPY będzie realizował tego oRGR-a?
Następny artykułBrak dynamiki na Bitcoinie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.