Czy ta strefa popytowa zadziała na USDCHF?

0
500

W ostatnich tygodniach kurs pary walutowej USDCHF porusza się w umiarkowanym trendzie wzrostowym. Co więcej rynek znalazł się w konsekwencji powyżej psychologicznej bariery parytetu 1,0000 wyznaczając obecny szczyt blisko 70 pipsów wyżej.

Czy ta strefa popytowa zadziała na USDCHF?

USDCHF H4

źródło: xStation 5

Obecnie rynek jest bliski wypełnienia korekty OneToOne, która wyznacza aktualne wsparcie po kursie 0,9930. Dodatkowym potwierdzeniem technicznym jest współczynnik 38,2% z mierzenia całej fali wzrostowej. Czekamy na oznaki popytu w zielonej strefie.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.