Czy Trump utrzyma hossę do wyborów?

0
360

BLIŻEJ RYNKÓW

Donald Trump od lipca traci w sondażach i w notowaniach bukmacherów, choć strata ta zmniejszyła się. Na rynku panował konsensus, że hossa będzie trwać przynajmniej do listopada. Oczywistym jest, że Trump będzie chciał utrzymać koniunkturę. Czy uda mu się utrzymać hossę do wyborów?

Na to pytanie szuka odpowiedzi dr Przemysław Kwiecień w dzisiejszej analizie rynków finansowych. Ponadto omówił jeszcze m.in:

 

  • Zmienność w USA, US100 broni kluczowego wsparcia
  • EBC ignoruje mocne euro, niewielka reakcja rynku
  • Rośnie ryzyko braku porozumienia UE-UK
  • TikTok nie dla Microsoftu, ByteDance ma nadzieję, że sojusz z Oracle wystarczy
  • Bogaty tydzień w kalendarzu – Fed, BoE, Nak Anglii, sporo danych z USA i Chin.

Czy Trump utrzyma hossę do wyborów?

Poprzedni artykułPraktyczne wykorzystanie technik Fibonacciego w tradingu
Następny artykułWieczorne pomysły inwestycyjne z Fibonacci Team
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.